מה זה קריפטו – איך ומתי אנחנו יכולים להשתמש בו?

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!
תוכן עניינים

כל מי שעוקב באדיקות אחרי אתרי אינטרנט שעוסקים בכלכלה ובשוק ההון או אחרי מוספים ומדורים בעיתונות המודפסת בתחום זה, נתקל בוודאי לא פעם ולא פעמיים במונח מטבעות דיגיטליים. מדובר על מונח מדובר פופולארי ושכיח בעשור האחרון, ולא פעם הוא הצליח "לצאת" ממדורי הכלכלה אל מקומות אחרים. אין ספק שמדובר בתופעה שחורגת מהתחום שלה אל מקומות רבים.

אחת הדוגמאות לכך היא קריפטו. מדובר במטבע דיגיטלי מאוד פופולארי אשר זוכה לחשיפה גדולה, לא רק בעולם הכלכלה או בעולם המטבעות בפרט, אלא גם במקומות רבים אחרים. לא מעט סדרות וסרטים נעשים עליו, לא מעט גורמים עוסקים בו, בין היתר בשביל להבין את ההשפעות שלו על החברה היום ומה צפוי לנו בעתיד.

מי שאיננו מכיר את התחום והמושג, שואל את עצמו בוודאי מה זה קריפטו ולא פחות חשוב, איך הוא יכול לשרת אותם במקרים שונים. חשוב לציין, כל אחד מאיתנו יכול להיעזר היום במטבע קריפטו ועם השנים, מאחר והשימוש בו הפך להיות הרבה יותר פופולארי ומקובל, אזי שאפשר לראות יותר ויותר מקומות שמציעים לנו אפשרות לעשות זאת.

 

מה זה וכיצד אפשר להשתמש בו?

לשאלה מה זה קריפטו ישנה תשובה מאוד ברורה. מדובר במטבע דיגיטלי, מבוזר, כלומר הוא לא שייך לשום מדינה או גוש מדינות, לא נשלט על ידי בנק מרכזי והערך שלו נקבע במסחר בין סוחרים.

יתרה מזו, מדובר במטבע שאין לו אמצעי פיזי. כלומר, זה מטבע שהשימוש בו נעשה אך ורק ברשת באמצעות ארנק אלקטרוני עם הצפנה. כל מי שמעוניין, יכול לרכוש מטבעות קריפטו דרך סוחרים ובורסות שונות, הוא מאחסן אותם בארנק, ורק לו יש גישה אליו. הוא יכול להשתמש במטבעות על פי הצורך.

השימוש במטבע קריפטו נעשה לצורך מסחר בין מטבעות, רכישת מוצרים ושירותים באינטרנט, כמו כן לצורך תשלומים שונים. ישנם היום יותר ויותר גורמים מסחריים ואחרים המוכנים לשלם בקריפטו או לקבל מטבעות קריפטו בתשלום. הם בוחרים לחסוך מטבעות ולהשתמש בהם כשהם מעוניינים בכך. הערכה היא שעם הזמן, השימוש בקריפטו יהפוך להיות יותר פופולארי, ולכן משתלם להשקיע ברכישתו היום.

 

איך אנחנו יכולים לחסוך מטבעות קריפטו?

ישנן שיטות שונות בעזרתן אנחנו יכולים לקנות ולחסוך מטבעות קריפטו. אחת השיטות היא באמצעות שימשו בכרטיס אשראי המאפשר לנו לקבל מטבעות על בסיס על כל קנייה.

כידוע, בעת שימוש בכרטיסי אשראי אנחנו מקבלים נקודות עבור כל עסקה שאנחנו מבצעים, בהתאם לערך שלה. כעת אפשר בעזרת כרטיסי אשראי גם לקבל מטבעות קריפטו על פי ערך העסקה, אותם אנחנו יכולים לחסוך ולשמור בארנק אלקטרוני אליו תהיה לנו גישה בכל עת. כך נוכל להשתמש בכרטיס בהתאם לצרכים שלנו, בין אם זה להשקעה ובין אם זה לדברים אחרים.

עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

  • שלטי ניאון
  • שילוט פנים
  • שלטים עם אותיות מובלטות
  • שלטי אלומיניום
  • שלטים מוארים
  • שלטי שמשוניות
  • שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

מעוניינים ביותר חשיפה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

היפר אקטיבי
בלוג
דרכים מבטיחות כיצד להרגיע ילד היפראקטיבי: מדריך להורים

היפראקטיביות אצל ילדים מאופיינת בפעילות יתר, אימפולסיביות וקושי להתמקד במשימות. זה יכול להיות מאתגר עבור ההורים להתמודד עם ילד היפראקטיבי, אבל עם האסטרטגיות הנכונות, אפשר לעזור להם להירגע ולנהל את התנהגותם בצורה יעילה.

למאמר המלא >>
בלוג
איך להתלבש ולהרגיש יפה גם בזמן ההנקה

הנקה היא אחת התקופות המיוחדות ביותר בחיי אישה. היא מעניקה לך אפשרות להיות קרובה יותר לתינוקך ולספק לו תזונה נכונה. אך יחד עם כל הטוב הזה, הנקה יכולה גם להביא איתה אתגרים שונים, כמו לחוש חוסר נוחות או הקושי למצוא בגדים מתאימים. כך תוכלי להרגיש יפה ומסוגננת גם בזמן ההנקה, עם דגש על חלוק הנקה וחולצות ה

למאמר המלא >>
תינוק
בלוג
צילומי ניו בורן – צילומים עם צלמת מקצועית שמרית חן

צילום ניובורן הוא צורת אמנות אהובה הלוכדת את התמימות, היופי והרגעים החולפים של ימיו הראשונים של תינוק שזה עתה נולד. מבעד לעדשתו של צלם מיומן, תמונות אלו לא רק מקפיאות את הזמן אלא גם מספרות סיפור על הקשר היקר בין הרך הנולד למשפחתו. מהתמקדות בתכונות העדינות של התינוק ועד לשילוב בני משפחה ואבני דרך מיוחדות, תמונות של יילודים הן לא רק תמונות אלא זיכרונות נצחיים שמשפחות יאצורו לכל החיים.

למאמר המלא >>
טיפול זוגי
בלוג
האם טיפול זוגי באמת עובד בפתרון משברים משפחתיים וזוגיים?

טיפול זוגי הוא סוג של פסיכותרפיה שמטרתה לעזור לבני זוג לשפר את מערכת היחסים שלהם. הוא כולל את שני האנשים שעובדים עם מטפל כדי לטפל בקונפליקטים, לשפר את התקשורת ולטפח שותפות בריאה יותר. באמצעות גישות טיפוליות שונות, טיפול זוגי מבקש לפתור בעיות בסיסיות, לקדם הבנה ואמפתיה בין בני הזוג.

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!