מה זה קריפטו – איך ומתי אנחנו יכולים להשתמש בו?

הבליטו את העסקים שלכם עם מגוון השלטים שלנו
השאירו פרטים כבר עכשיו ונשמח לייעץ!
תוכן עניינים

כל מי שעוקב באדיקות אחרי אתרי אינטרנט שעוסקים בכלכלה ובשוק ההון או אחרי מוספים ומדורים בעיתונות המודפסת בתחום זה, נתקל בוודאי לא פעם ולא פעמיים במונח מטבעות דיגיטליים. מדובר על מונח מדובר פופולארי ושכיח בעשור האחרון, ולא פעם הוא הצליח "לצאת" ממדורי הכלכלה אל מקומות אחרים. אין ספק שמדובר בתופעה שחורגת מהתחום שלה אל מקומות רבים.

אחת הדוגמאות לכך היא קריפטו. מדובר במטבע דיגיטלי מאוד פופולארי אשר זוכה לחשיפה גדולה, לא רק בעולם הכלכלה או בעולם המטבעות בפרט, אלא גם במקומות רבים אחרים. לא מעט סדרות וסרטים נעשים עליו, לא מעט גורמים עוסקים בו, בין היתר בשביל להבין את ההשפעות שלו על החברה היום ומה צפוי לנו בעתיד.

מי שאיננו מכיר את התחום והמושג, שואל את עצמו בוודאי מה זה קריפטו ולא פחות חשוב, איך הוא יכול לשרת אותם במקרים שונים. חשוב לציין, כל אחד מאיתנו יכול להיעזר היום במטבע קריפטו ועם השנים, מאחר והשימוש בו הפך להיות הרבה יותר פופולארי ומקובל, אזי שאפשר לראות יותר ויותר מקומות שמציעים לנו אפשרות לעשות זאת.

 

מה זה וכיצד אפשר להשתמש בו?

לשאלה מה זה קריפטו ישנה תשובה מאוד ברורה. מדובר במטבע דיגיטלי, מבוזר, כלומר הוא לא שייך לשום מדינה או גוש מדינות, לא נשלט על ידי בנק מרכזי והערך שלו נקבע במסחר בין סוחרים.

יתרה מזו, מדובר במטבע שאין לו אמצעי פיזי. כלומר, זה מטבע שהשימוש בו נעשה אך ורק ברשת באמצעות ארנק אלקטרוני עם הצפנה. כל מי שמעוניין, יכול לרכוש מטבעות קריפטו דרך סוחרים ובורסות שונות, הוא מאחסן אותם בארנק, ורק לו יש גישה אליו. הוא יכול להשתמש במטבעות על פי הצורך.

השימוש במטבע קריפטו נעשה לצורך מסחר בין מטבעות, רכישת מוצרים ושירותים באינטרנט, כמו כן לצורך תשלומים שונים. ישנם היום יותר ויותר גורמים מסחריים ואחרים המוכנים לשלם בקריפטו או לקבל מטבעות קריפטו בתשלום. הם בוחרים לחסוך מטבעות ולהשתמש בהם כשהם מעוניינים בכך. הערכה היא שעם הזמן, השימוש בקריפטו יהפוך להיות יותר פופולארי, ולכן משתלם להשקיע ברכישתו היום.

 

איך אנחנו יכולים לחסוך מטבעות קריפטו?

ישנן שיטות שונות בעזרתן אנחנו יכולים לקנות ולחסוך מטבעות קריפטו. אחת השיטות היא באמצעות שימשו בכרטיס אשראי המאפשר לנו לקבל מטבעות על בסיס על כל קנייה.

כידוע, בעת שימוש בכרטיסי אשראי אנחנו מקבלים נקודות עבור כל עסקה שאנחנו מבצעים, בהתאם לערך שלה. כעת אפשר בעזרת כרטיסי אשראי גם לקבל מטבעות קריפטו על פי ערך העסקה, אותם אנחנו יכולים לחסוך ולשמור בארנק אלקטרוני אליו תהיה לנו גישה בכל עת. כך נוכל להשתמש בכרטיס בהתאם לצרכים שלנו, בין אם זה להשקעה ובין אם זה לדברים אחרים.

עוד לא השארתם פרטים?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

אודותינו

הרבה בעלי עסקים לא מודעים לחשיפה ששלטים יכולים להביא לעסק שלהם כאשר מייצרים אותם כמו שצריך ומציבים אותם במקומות המתאימים אסטרטגית.

חברתנו מתמחה בייצור שלטים בהתאמה אישית לכל מטרה! עם השלטים שלנו תוכלו להשיג את החשיפה הנוספת שרציתם.

  • שלטי ניאון
  • שילוט פנים
  • שלטים עם אותיות מובלטות
  • שלטי אלומיניום
  • שלטים מוארים
  • שלטי שמשוניות
  • שלטי לד

ועוד מגוון סוגי שלטים! השאירו פרטים עכשיו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לשלט שלכם :)

מעוניינים ביותר חשיפה?

השאירו פרטים כבר עכשיו ונחזור אליכם הכי מהר שנוכל!

מוצץ
בלוג
המדריך האולטימטיבי לבחירת המוצץ המושלם עבור התינוק שלך

מוצצים הם אביזר חיוני לתינוקות, המספקים נוחות והשפעות מרגיעות. כשזה מגיע לבחירת המוצץ המושלם עבור הקטן שלך, יש כמה גורמים שיש לקחת בחשבון. ממותגים שונים ועד עיצובים שונים, מציאת המוצץ המתאים יכולה להיות מכריעה. במדריך זה, נחקור שני מותגים מובחרים, Moshi ו-Frigg, ונדון בתכונותיהם, היתרונות שלהם ומדוע כדאי לשקול אותם.

למאמר המלא >>
בלוג
גלו את עתיד השמיעה: נפלאות שתלי השבלול

עולם האודיולוגיה היה עד לשינוי יוצא דופן עם כניסתם של שתלי שבלול, מגדלור של תקווה שהאיר את חייהם של אינספור אנשים המתמודדים עם ליקויי שמיעה. דמיינו עולם שבו צלילי הצחוק, המוזיקה ולחישת הרוח, שהיו רחוקים בעבר, הופכים למציאות חיה עבור לקויי שמיעה; זוהי ההבטחה יוצאת הדופן של טכנולוגיית שתל השבלול. בהנחיית ידיים מיומנות ומחקר פורץ דרך, חידוש זה פתח דלתות לסימפוניה של צלילים עבור רבים שידעו קודם לכן שקט. באמצעות מכשירים מתוחכמים אלה, אנו עדים לא רק לשיפור בתפיסת הצליל, אלא להגדרה מחדש מקיפה של חוויות חיים עבור אנשים בכל הגילאים, במיוחד ילדים העומדים על סף רכישת שפה ואינטגרציה חברתית. עם כל רכיב אלקטרוני זעיר, שתלי השבלול משמשים כאדריכלים של עולם שמיעתי מחודש – שבו עתיד השמיעה הופך לקנבס לפלאי המדע וכושר ההמצאה האנושי.

למאמר המלא >>

רוצים מידע נוסף?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!